Hirdetmények

A Jézus Szíve (Piusz) templom hitoktatói lelkinapra hívják a gyerekeket és családokat 2024. május 4-én, szombaton 9.00 és 12.30 között.

További részletek a vonatkozó cikkben.

Képes hírek

Nyári tábrok 2023
Nyári táboraink
Piusz templom
Templomunk
Szt_Moniika_kozosseg_ot_2020_09.jpg
Szent Mónika közösség

A hét idézete

Jézus, amikor eljött az Ő órája, az Atyához imádkozik. Imádsága – a leghosszabb imája, amit az evangélium ránk hagyott – átfogja a teremtés és az üdvösség egész rendjét, miként halálát és föltámadását is. Jézus órájának imája mindig az övé marad, miként a húsvétja is, mely – mivel „egyszer s mindenkorra” történt – jelenvaló marad Egyházának liturgiájában.
/Katolikus Egyház Katekizmusa, 2746./

Adatkezelési tájékoztató

A honlap első alkalommal történő meglátogatásakor felugró ablakban tájékoztatást kap arról, hogy a honlap meglátogatása esetén a számítógépén és/vagy mobil eszközén süti, illetve webjelző kerül elhelyezésre.

1. Süti és webjelző

A webjelző a honlapon elhelyezett kis méretű, általában észrevehetetlen információ. A webjelzők elhelyezésével a honlapon végzett műveletei követhetők.

A Piusz plébánia olyan sütit/webjelzőt helyez el, amely a böngésző bezárásakor automatikusan törlődik (ún. munkamenet süti).

4. A pius.plebania.hu honlap elhelyezett sütije

Süti neve:  JSESSIONID

Célja: Munkamenet azonosító

Időtartam:  a böngészési folyamat folyamat megkezdésétől annak bezárásáig

A következő helyeken tudhat meg bővebb információt arról, hogy

Miserend

Piusz templom:

Hétköznap: 7:15

Szombat:

Vasárnap:

9:30 | 11:00  | 18:00

Donátusi kápolna:

Vasárnap: 11:00

Rácvárosi templom:

Vasárnap: 8:00 10:00

Magyarürög:

Vasárnap: 9:15

Hivatali idő

Hétfő: 11:00-12:00 | 16:00-17:00
Szerda 11:00-12:00
Csütörtök: 16:00-17:00
Péntek: 11:00-12:00

Ettől eltérő időpontra előzetes bejelentkezés szükséges.

A plébánia-hivatal a Jézus Szíve (Piusz) templom (7624 Pécs, Ifjúság útja 8.) sekrestyéjében (megközelíthető a templom főbejáratán keresztül, a főloltártól balra) az alábbiak szerint tart nyitva (helyben csak készpénzes fizetésre van mód)

Telefonszám:

72/314-715