Hirdetmények

Ünnepi miserend és hivatali idő
Az ünnepi miserend eltér a tavalyitól, kérjük vegyék figyelembe a honlapon közölt időpontokat. A pásztorjáték a Piusz templomban december 25-én a 9:30-kor kezdődő szentimsében lesz.
A Jézus Szíve Plébánián a Hivatal nyitvatartása 2023. január 9-ig megváltozott (H-Cs: 16:00-17:00).
KEGYELEMTELJES KARÁCSONYT ÉS ÁLDOTT ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁN A JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA.

Képes hírek

Piusz-templom-01p.JPG
Templomunk
22.het-03k.JPG
Teremtésvédelmi platform
Szt_Moniika_kozosseg_ot_2020_09.jpg
Szent Mónika közösség

A hét idézete

Az Isten Fia igaz megtestesülésébe vetett hit a keresztény hit megkülönböztető jegye. „Az Istentől származó lelket erről ismeritek föl: Minden lélek, amely megvallja, hogy Jézus Krisztus testben jött el, az Istentől van” (1Jn 4,2). Ez az Egyház örömteli meggyőződése kezdettől fogva, amikor a „jámborság nagy misztériumát” énekli: Ő „megjelent testben” (1Tim 3,16).
/Katolikus Egyház Katekizmusa, 463./

Adatkezelési tájékoztató

A honlap első alkalommal történő meglátogatásakor felugró ablakban tájékoztatást kap arról, hogy a honlap meglátogatása esetén a számítógépén és/vagy mobil eszközén süti, illetve webjelző kerül elhelyezésre.

1. Süti és webjelző

A webjelző a honlapon elhelyezett kis méretű, általában észrevehetetlen információ. A webjelzők elhelyezésével a honlapon végzett műveletei követhetők.

A Piusz plébánia olyan sütit/webjelzőt helyez el, amely a böngésző bezárásakor automatikusan törlődik (ún. munkamenet süti).

4. A pius.plebania.hu honlap elhelyezett sütije

Süti neve:  JSESSIONID

Célja: Munkamenet azonosító

Időtartam:  a böngészési folyamat folyamat megkezdésétől annak bezárásáig