Hirdetmények

Családi, hittanos kirándulást hirdettek meg a Jézus Szíve és a Rácvárosi plébánia hitoktatói szombatra (2022. május 28.) a Kis rétre. Minden családot szeretettel várnak. Gyülekező a Dömörkapunál, indulás 9:30-kor.

Képes hírek

Piusz-templom-01p.JPG
Templomunk
22.het-03k.JPG
Teremtésvédelmi év
Szt_Moniika_kozosseg_ot_2020_09.jpg
Szent Mónika közösség

A hét idézete

Nincs bűn, bármilyen súlyos legyen is, amit a szent Egyház nem bocsáthatna meg. „Nincs senki, bármilyen gonosz vagy bűnös legyen is, aki nem remélhetné biztonsággal a bűnbocsánatot, ha tévelygéseit őszintén bánja.” Krisztus, aki minden emberért meghalt, azt akarja, hogy Egyházában a bűnbocsánat kapui mindig nyitva legyenek azok előtt, akik visszatérnek a bűnből.
/Katolikus Egyház Katekizmusa, 982./

Adatkezelési tájékoztató

A honlap első alkalommal történő meglátogatásakor felugró ablakban tájékoztatást kap arról, hogy a honlap meglátogatása esetén a számítógépén és/vagy mobil eszközén süti, illetve webjelző kerül elhelyezésre.

1. Süti és webjelző

A webjelző a honlapon elhelyezett kis méretű, általában észrevehetetlen információ. A webjelzők elhelyezésével a honlapon végzett műveletei követhetők.

A Piusz plébánia olyan sütit/webjelzőt helyez el, amely a böngésző bezárásakor automatikusan törlődik (ún. munkamenet süti).

4. A pius.plebania.hu honlap elhelyezett sütije

Süti neve:  JSESSIONID

Célja: Munkamenet azonosító

Időtartam:  a böngészési folyamat folyamat megkezdésétől annak bezárásáig

A következő helyeken tudhat meg bővebb információt arról, hogy

Miserend

Piusz templom:

Hétköznap: 7:15

Vasárnap:

11:00  | 18:30

Donátusi kápolna:

Vasárnap: 11:00

Rácvárosi templom:

Vasárnap: 8:00 10:00

Magyarürög:

Vasárnap: 9:15

Hivatali idő

Hétfőtől péntekig:

Ettől eltérő időpontra előzetes bejelentkezés szükséges.

A plébánia-hivatal a Jézus Szíve (Piusz) templom (7624 Pécs, Ifjúság útja 8.) sekrestyéjében (megközelíthető a templom főbejáratán keresztül, a főloltártól balra) az alábbiak szerint tart nyitva (helyben csak készpénzes fizetésre van mód)

Telefonszám:

72/314-715