Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

Christmas Carol - Angol karácsony

Christmas Carol. 300png

Christmas Carol - Festive Sing-Along in Pius Church
We are soon celebrating Christmas with a traditional English carol service followed by a mulled wine reception to which all are warmly welcome. Sacred Heart RC Church, Tuesday, 11 December 5.30pm

Ünnepeljük együtt Jézus születését angol módra. Az angolszász országokban nagy népszerűségnek örvendő Christmas Carol szertartásban hagyományos, vidám karácsonyi énekek és a Bibliából jól ismert szakaszok váltják egymást. Utána pedig jól esik a forralt bor és bejgli a hittanteremben. Szeretettel várjuk az angolul beszélőket vagy tanulókat, de nagy élmény lehet annak is, aki szeretné megtudni, hogy ünneplik a britek a karácsonyt. Mindenkit várunk december 11-én 17:30-kor a Pius-templomban.

 

 171208 piusz-betlehem-alap A4-4-1240x1753