Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

A Király! A királyod? – Legyünk 20 ezren együtt az Úrral november 25-én!

KrisztuskiralyEgyórás szentségimádásra hívnak Krisztus Király főünnepének előestéjén, november 25-én, szombaton a 2020-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve az esemény szervezői. Céljuk, hogy 17–18 óra között húszezren imádkozzanak egyszerre.

Csatlakozva a kezdeményezéshez a Pius templomban is lesz szentségimádás ebben az időpontban.

Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus (NEK) szervezői arra biztatnak, hogy különböző helyszíneken, de egy időben, együtt imádkozzunk azért, hogy az önmagát értünk is feláldozó és az Oltáriszentségben velünk lévő Krisztust felismerjük és egyre jobban szeressük.
„Tarts velünk! Veled együtt megleszünk 20 ezren. Mit kell ehhez tenned? Csatlakozz!" – írják az esemény  honlapján: https://krisztuskiraly.iec2020.hu/#/

A szervezett eseményhez csatlakozni itt lehet.