Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

Angol nyelvű szentmisék

miseA Pius templomban tartott angol nyelvű szentmisékről jelent meg egy cikk a Pécsi Újság.hu internetes hírportálon "Angolul is imádkozhatnak a Pécsett tanuló külföldiek, egyre többen élnek a lehetőséggel" címmel. Természetesen eddig is gyakorolhatta bárki a vallását angol nyelven, de Csigi Péter atya által mondott szentmisék a több ezer Pécsett tanuló külföldi diák katolikus részének valóban jó lehetőséget jelentenek. Reméljül, hogy minél többen hallanak róla! Ennek érdekében teszünk is közzé angol nyelven hirdetéseket, illetve a PTE külföldi hallgatókat támogató munkatársai rendszeresen segítséget nyújtanak, hogy minél többen tudomást szerezhessenek erről. Ha Önöknek is módjukban áll, adják tovább a hírt! A Pécsi Újság cikkét itt olvashatják. A Pécsi Egyházmegye lapján is megjelent egy bejegyzés nemrég ebben a témában. Ezt itt olvashatják.