Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

Képek a Piusz templom felújításáról

PIUS s300 042Felkerült a képgalériába egy rövid válogatás azokból a képekből, amelyek a templom felújítása során készültek. Ha a teljes volumen és műszaki probléma ebből nyilván nem is látszik, ez a néhány kép is arról tanúskodik, hogy nem kis feladatot kellett megoldani. Ez úton is köszönjük Dr Udvardy György püspök úrnak és Kvanduk Frigyes plébános úrnak minden erőfeszítését, amit annak érdekében tettek, hogy ilyen szépen felújított templomban imádkozhasson a plébániai közösség és bárki, aki betér. Erre a köszönetre kiváló alkalom nyílik azzal is mindenki számára, ha eljön a vasárnap esti szentmisére, ahol a felújított templomot megáldja püspök úr.  

A képekért kattintson ide:  Galéria 1.  és ide: Galéria 2.

A képeket köszönjük Kincses Lászlónak!

A Pécsi Egyházmegye korábbi cikke a felújításról itt olvasható.

(Harsányi Imre)