Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

Hittan felnőtteknek - 2016/2017

paul"Szentlecke Szent Pál apostolnak a korintusiakhoz írott első leveléből" 

Ugye ismerősen hangzik? De mit tudunk ezekről a levelekről? Kik, kinek, és miért írták őket? És mit mondanak nekünk, mai keresztényeknek? Ezekről lesz szó ebben a tanévben.

LEVELEK AZ ÚJSZÖVETSÉGI SZENTÍRÁSBAN

A hétfői csoport szeptember 5-én 18 órakor kezd, és minden hétfőn este találkozik. Akinek nincs lehetősége minden hétfőn eljönni, jelentkezzen a "lemezes csoportba". Szeptember 11-ig adjon le a sekrestyében egy üres DVD-t, melyet az első találkozáskor, szept. 14-én 18 órakor megírva visszakap. Ennek segítségével otthon foglalkozhat az anyaggal, társaival pedig havonta találkozik.

MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!