Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

24 órát együtt az Úrral

szentségimádásFerenc pápa március 4-5-t jelölte ki, hogy az Irgalmasság Évében a világ katolikus hívei imádságban eltöltsenek „24 órát együtt az Úrral". A Pécsi Egyházmegyében az esperesi kerületek szervezik a szentségimádást. 

Templomunkban a 24 órás Szentségimádás 2016 március 4-én pénteken 15 óràtól kezdődik, s másnap szombat 15 óráig tart. Kérjük a hívek szíves jelentkezését,hogy kitudjuk tölteni ezt az időt. Egy időpontban többen is jelentkezhetnek. A lényeg, hogy a 24 óra folyamatos jelenlétben teljen el. A Szentségimádás a szokot helyén a kápolnában lesz. A Bejáratot a templom keleti oldalán lévő az egyetemmel közös parkoló felőli ajtón biztositjuk. Az ajtó a templom épületén található, mely a főbejárati kapu melleti kis sárga kertkapun közelíthető meg. Jelentkezés a sekrestyében hivatali időben, valamint a plébánia telefonszámán: 72/314715. (A hirdetés pontosítva 2016.02.27. 18:35)

 

A Pécsi Egyházmegye kapcsolódó cikkét itt olvashatják.