Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

Hírdetjük - 2016.01.31

harangFebruár 2-án, kedden van Gyertyaszantelő Boldogasszony, vagyis Urunk templomban való bemutatásának ünnepe. A reggeli mise a gyertyák megáldásával és körmenettel reggel 7:15-kor kezdődik. Este nincs mise.
Február 3-a, szerda Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja. Torokáldásban lehet részesülni a 7.15-kor és a délután 5-kor kezdődő mise után. Akik ezen a napon nem tudank eljönni, jövő vasárnap a misék után is kaphatnak Balázs-áldást.
A Lourdes-i kilenced február 3. és 11. között lesz a Piusz templomban. Hétfőtől csütörtökig a szentmise (prédikációval) 5-kor kezdődik, és utána következik az imaóra. Pénteken, szombaton és vasárnap a mise a szokásos időben, este 6-kor kezdődik, és ilyenkor előtte 5-től van az imaóra.
A közös plébániai keresztút 12-én lesz a Kálvária-dombon délután 4 órai kezdettel.