Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

Hirdetjük - 2015. október 25.

harangJövő vasárnap (nov. 1.) Mindenszentek ünnepén az esti 18 órás szentmise után lesz a halottak napi megemlékezés. Ugyancsak halottak napi szentmise lesz Patacson 11:30-kor, ahol az ottani temetőben nyugvókról is megemlékeznek. Az ürögi kápolnánál 9 órakor lesz a megemlékezés a temetőben az ott nyugvókról a nagy keresztnél a szokásos időponban 9:15-kor kezdődő szentmise előtt. 

Ebben az évben is, hagyományainkhoz híven Karácsonykor dec. 25-én a fél 10-es szentmise keretében pásztorjáték lesz. Szeretettel várjuk a gyerekeket korosztálytól függetlenül november 1-én és 8-án vasárnap a fél 10-es szentmise után a hittanterembe a szereplésre való jelentkezésre.

November 2-án hétfőn halottak napján a szentmise 7:15-kor lesz a Piusz templomban. Ezen a napon este nincs szentmise.

November 7-én (szombat) délelőtt 10 órakor Battonyai János káplán szeretettel várja a ministránsokat próbára, ahol a szentmise részeit és feladatait fogják tanulni, illetve jobban elmélyítik az eddigi tudást. Az alkalom 11 óráig fog tartani.