Plébániai hírek
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

ÁBRAHÁMTÓL NAPJAINKIG

abraham

Ezúton is felhívjuk a testvérek figyelmét Dobos László "ÁBRAHÁMTÓL NAPJAINKIG" című nagyszerű előadássorozatára, mely az Ó- és Újszövetség , valamint az egyháztörténelem rövid összefoglalása felnőttek számára.

 

 

Az audiovizuális illusztrációk, megbeszélések, játékos foglalkozások két formában is elérhetők:

a) Szeptember 8-tól hétfőn esténként 18 órakor a hittanteremben tartott előadások formájában (bejárat jobbról, a parkolón át)

b) vagy otthoni foglalkozások és havonkénti konzultációk formájában. Ez utóbbira jelentkezők szeptember 21-ig adjanak le egy névvel és telefonszámmal ellátott írható DVD-t a sekrestyében, ott további felvilágosítást kapnak.