Gyermek hitoktatás

Hittanos őszi kirándulás a Kis-réten!

kirándulásSzeretettel várunk kicsiket, nagyokat, a család minden korosztályát 2019. október 19-én!
- Gyülekező: 8.45-9-ig. Dömörkapu parkolója!
- 34-es busz (vasút) főpályaudvarról 8.35-kor indul.
4 kocsi állásról. Dömörkapu a végállomása.
- Kis-réten különféle szabad és kötetlen testi, lelki, szellemi (és nem szellemes :) ) játékok, vetélkedők lesznek! Itt van lehetőség megismerkedni másokkal, szalonnát sütni, étkezni. Tovább megyünk 12kor a
- Kantavárhoz és a Kantavári forráshoz. Itt kisebb pihenő után visszaindulunk Kisrétre ahol kb. 14-kor Erik Atya szabadtéri misét tart. A táv nem hosszú kb. 1,5 és 2 km., plusz vissza. Aki elfárad vagy egyéb okok miatt nem szeretne eljönni a Kantavárhoz azok természetesen megvárhatnak minket a Kisréten.
- A busz 15 kor és 17 kor indul vissza, de a helyszínen pontosan megtudjuk majd nézni.
-Az időjárásnak megfelelően öltözködjünk. Enni-innivalóról mindenki maga gondoskodjon.
Eső esetén a Piusz templomban 9-12-ig kézműveskedés lesz a gyerekeknek.
Köszönettel: Piuszos hitoktatók

Bármilyen infó: Dudás Ilona 30/213-9547 hitoktató

Legújabb képek (minden képért kattits: Plébániánk->Képgaléria)