Gyermek hitoktatás
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

NOÉ ÉS BARÁTAI ÉS EMMÁNUEL NAPKÖZIS HITTANTÁBOROK

Mindkét nyári napközis hittantáborunk a Jézus Szíve, a Rácvárosi és a Szent Ferenc Plébánia, valamint a Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesülete együttműködésével valósult meg Pécs belvárosában, a Családok Házában.  Június utolsó két hetében 33 illetve 32 gyermek vett részt a 7-13 éves korosztályból. Az első táborban Noé története és Isten gondviselő szeretete volt a témánk, míg a másodikban a mindig velünk lévő Úr Jézusra figyeltünk, a 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való előkészület jegyében. A lelki programok (reggeli áhítatok, padlóképes foglalkozás, szentmise, szentségimádás) mellett sok játék, vetélkedő, kézműves tevékenységek szerepeltek kínálatunkban. Nagy élmény volt mindnyájunk számára, hogy ellátogattunk az Állatkertbe, felfedeztük a Székesegyház rejtett titkait és kirándulást tettünk a pálos szerzetesekhez is. Középiskolás és egyetemista segítőinknek is köszönhetően sok-sok vidámságban volt részünk, új barátokkal és sok szép élménnyel gazdagodtunk.

KÉPGALÉRIA

Legújabb képek (minden képért kattits: Plébániánk->Képgaléria)