Gyermek hitoktatás
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

VERBITA – MISSZIÓS TÁBOR KŐSZEG 2018.

verbita missioA pécsi Jézus Szíve plébánia – Rácvárosi plébánia területéről az idei nyáron 8 gyermek vett részt a Verbita missziós szerzetesek által szervezet gyermek táborban. A tábort július 2 - 7. között szervezték a gyönyörű környezetben lévő Szent Imre Missziós- és Lelkigyakorlatos házban, annak ifjúsági szállásán, Kőszegen.

A tábor mottója: "Krisztus szeretete sürget minket!"

Az ország több területéről érkeztek gyermekek, így új ismeretségek, barátságok szövődhettek. Csoportokba szerveződtek és a vezető irányításával sok színes, változatos élményben volt részük. Mindennap szentmisén vettek részt a szabadtéri oltárnál. Kirándultak, akadályversenyen vettek részt, sportoltak a „mini olimpián”, kézműveskedtek, tábortűz volt. Az őrangyalok egész héten mindenkire vigyáztak!
A verbita atyákkal együtt nagyon sok vidámságban, játékban, kacagásban volt részük.

 

K É P E K  A  T Á B O R R Ó L

kezek

 

Pécs, 2018. július

Legújabb képek (minden képért kattits: Plébániánk->Képgaléria)