Gyermek hitoktatás
Pius profil k
Jézus Szíve Plébánia Pécs

"Jöjjetek hozzám, akik megfáradtatok" /Mt 11,28/

HÚSVÉTI KÉZMŰVES FOGLALKOZÁS

Husveti kezmuves Mobile2018. március 24-én szombaton délelőtt a Piusz templomban húsvéti kézműves foglalkozást tartottunk a hittanos gyermekek számára. A délelőtt nagyon jó hangulatban telt, sok szép színes ajándékot, dekorációt készítettünk a szülők és hitoktatók segítségével.

A gyerekek nagy szorgalommal, türelemmel és örömmel rajzoltak,színeztek, vagdostak, ragasztottak. Az elkészült díszek, tárgyak megtekinthetők a Piusz templom faliújságján is. Készítettünk igen türelemmel gyufaszálakból keresztet, húsvéti nyuszit, tojás koszorút, álló keresztet és egy óriás tojást színeztünk ki a húsvéti eseményekkel. A foglalkozás végén János atya vezetésével és a gyermekek közreműködésével keresztutat végeztünk, melyet Érsek Erika hitoktató gitáros énekeivel tettünk ünnepélyessé.
Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek! Reméljük jól éreztétek magatokat és sok élményt szereztetek!

KÉPEK AZ ESEMÉNYRŐL
Mindenkinek áldott, kegyelem teljes húsvétot kívánunk!
A Piusz templom hitoktatói

Legújabb képek (minden képért kattits: Plébániánk->Képgaléria)