Plébániai hírek

Plébániai hírek

LELKES PÁROS

par300bA Jézus Szíve Plébánia és a Rácvárosi Plébánia meghirdeti a HÁZASSÁG HÓNAPJÁt. Szeretettel hívjuk azon házaspárokat, akik vállalják, hogy 10 próbát kiállva bizonyítják, hogy szeretetük értékesebb a „tűzpróbát kiállt aranynál”.

A próba ideje: 2017. december 1-31.
Ki jelentkezhet? Akik egyházi szertartás keretében esküdtek meg.
Mit kell teljesíteni? 10 próbából minimum 7-et.
Díjazás: elismerő oklevél

Akik viszont mind a 10 próbát „kiállják”, sorsoláson vesznek részt, melynek keretében értékes ajándékot nyerhetnek. A fődíj: egy lelki hétvége a magyarszéki karmelitáknál.

Szentmisék Mindenszentek ünnepén és halottak napján

harangNovember 1-én, Mindenszentek ünnepén

• a Piusz templomban 7:30 és este 18:00 órakor lesz Szentmise, mely után halottak napi megemlékezést tartunk.
  • Rácvároson este 17:45-kor lesz Szentmise.
  • A Donátusi kápolnában nem lesz Szentmise.

November 2-án, Halottak napján a Piusz templomban reggel 7:15 órakor lesz Szentmise.

Catholic Mass in Pius Church

Pius profil kThursday,  24 October, 5.30 pm

Organised and music by the Community of Sant'Egidio Confessions are heard before Mass. Reception in the parish room following Mass.
All are welcome!

Miserend változás

harangOktóber 1-től a Piusz templomban az esti szentmisék 18:00 -kor kezdődnek.

P.Gegő Julianus a Rácvárosi templomban

PGegoJulianusA Rácvárosi templomban vasárnap a 10 órakor keződő szentmisét bemutatja és igét hirdet Fr. Gegő Juliánusz OFM erdélyi ferences szerzetes.

Miserend változás

harangAugusztus 20-ig nem lesz 9:30 -kor szentmise a Piusz templomban.