Brenner János boldoggá avatása - Szombathely, 2018. május 1.

brenner-janosAki szeretne a eljutni a boldoggá avatás ünnepére Szombathelyre az jelentkezzen a Pius templom sekrestyéjében minél hamarabb. Segíteni fogunk, hogy lehetőség szerint buszhoz jussanak a jelentkezők.

HÚSVÉT HÉTFŐ

ures sir 300Húsvét hétfőn a Piusz templomban nem lesz 9:30-as diákmise. Tehát szentmisék 7:30, 11:00 és 18:00 órakor kezdődnek. A Donátusi kápolnában nem lesz szentmise.

Nagyheti szertartások

KrisztusA Piusz templomban március 26-tól április 4-ig nem lesz szentségimádás. Nagycsütörtökön, pénteken és szombaton a szertartások 18:00-kor kezdődnek. Nagycsütörtökön reggel nincsen szentmise. Nagypénteken reggel 8:00-kor keresztutat járunk. Húsvét vasárnap ünnepi miserend lesz. [7.30, 9:30 (diák), 11.00, 18.00] Nagyszombaton nem lesz angol nyelvű szentmise.

English Mass Every Saturday at 5pm

Pius profil kSeeing the growing popularity of the English services and taking into consideration the demands of many, we are glad to announce that there will be a Catholic service in English in Pius Church on each Saturday at 5pm during term-time. This service will be a vigil Mass with the same texts as the following Sunday. In this way, the Sunday obligation can be fulfilled with this Mass.
This week marks the beginning of Lent, the church’s 40-day-long preparation for Easter, so we’ll start the service with the imposition of ashes this Saturday. We are looking forward to seeing you at Sacred Heart Church on 17 February and on any Saturday evening onwards.

Hamvazó szerda

hamvazkodasFebruár 14-én Hamvazószerdán a Piusz templomban 7:15-kor lesz szentmise.

Kiállták a próbát a lelkes párok

lelkes-paros 01 300November közepén hirdette meg a Jézus Szíve Plébánia és a Rácvárosi Plébánia a házasság hónapját. A program gyümölcsöket termő szép eredménnyel zárult, köszönhetően a lelkes szervezésnek, de főként a pároknak akik komolyan vették a felhívást és egymást is.

Olvassák el az egyházmegye lapján az összefoglaló interjút: