Miserend változás

harangOktóber 1-től a Piusz templomban az esti szentmisék 18:00 -kor kezdődnek.

P.Gegő Julianus a Rácvárosi templomban

PGegoJulianusA Rácvárosi templomban vasárnap a 10 órakor keződő szentmisét bemutatja és igét hirdet Fr. Gegő Juliánusz OFM erdélyi ferences szerzetes.

Miserend változás

harangAugusztus 20-ig nem lesz 9:30 -kor szentmise a Piusz templomban.

Miserend változás

harangSzeptember 3-tól ismételten lesz vasárnaponként 9:30 -kor (diák) szentmise a Piusz templomban.

Máriagyűdi gyalogos zarándoklat (2017)

zarandoklat1A máriagyűdi gyalogos zarándoklat évek óta kiemelt esemény a Pécsi Egyházmegyében. 2017. május 13-án kilencedik alkalommal vehetnek részt a hívek a zarándoklaton, amelyet az egyházmegye közelmúltban alakult pasztorális irodája szervez. A szervezők abban a biztos hitben hívnak mindenkit, hogy a megfogalmazott felajánlások, imák, kérések újra és újra meghallgatásra találnak.

További információk a Pécsi Egyházmegye oldalán.

Változik a szentmisék rendje

harangMájus 1-től nyári miserend következik, tehát a Piusz templomban a péntek, szombat és vasárnap esti szentmisék 18:30 -kor kezdődnek.