Gyermek hitoktatás

Miért jó hittanra járni? hittanosaink írják...

„Azért jó, mert barkácsoltunk, imádkoztunk, színeztünk. Év végén társasoztunk. Azért is szeretem, mert sokat tanultunk Jézusról, Istenről.” (1. osztályos)

„Azért jó hittanra járni, mert sokat tanulunk belőle... nagyon izgalmasakat tanulunk és filmet nézünk, énekelünk és sokat játszunk is.” (2. osztályos)

„Mert sok mindent megtanulunk Jézusról. Sokat rajzolunk, társasozunk, többször készítettünk maketteket. Rózsafüzért fűztünk, imadobozt és saját imakönyvet készítettünk.” (2. osztályos)

„Megismerkedtünk a Bibliával. Könnyű volt erről tanulni, mert sok érdekes történet volt.” (5.osztályos)

„Nagyon tetszett a sok játék és beszélgetés... a csoportmunka... Nekem minden tetszett, nagyon szeretek hittanra járni!” (5. osztályos)

„Azért jó hittanra járni, mert olyant tanulunk, amit a történelemórán is tudunk használni.” (6. osztályos)

„Sokat beszélgetünk a jóról, ezáltal sokat változhatunk magatartásunkban, cselekedeteinkben,gondolkodásunkban. Ezáltal másokra is jó hatással lehetünk.” (7. osztályos)

Legújabb képek (minden képért kattits: Plébániánk->Képgaléria)